AEI

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

2

ΑΘΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

3

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

4

ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

5

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

6

ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

7

ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

8

ΛΕΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

9

ΜΑΓΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΜΕ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

10

ΜΑΛΑΜΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

11

ΜΑΜΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

12

ΜΑΝΩΛΟΥΔΗΣ ΙΑΣΩΝ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

13

ΜΑΤΣΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

14

ΜΟΛΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

15

ΜΠΑΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

16

ΜΠΑΡΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

17

ΜΠΑΤΖΕΡΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

18

ΠΑΜΠΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

19

ΠΕΤΡΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

20

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΌΠΛΑ

21

ΣΠΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

22

ΤΟΓΚΟΥΣΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

23

ΤΣΕΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

24

ΧΡΗΣΤΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

TEI

1

ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

2

ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

3

ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

4

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

5

ΜΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

6

ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

7

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ)

8

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

9

ΣΑΡΜΠΕΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

10

ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

11

ΦΕΣΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)