AEI

1

ΒΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

2

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

3

ΒΕΝΕΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ

ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

4

ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

5

ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ (ΞΑΝΘΗ)

6

ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

7

ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

8

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

9

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

10

ΕΡΓΚΕΝΙΑΝ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

11

ΚΑΛΛΙΟΠΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

12

ΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

13

ΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

14

ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

15

ΚΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

16

ΛΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

17

ΜΑΡΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ

( ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

18

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

19

ΜΟΥΔΑΝΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

20

ΜΠΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

21

ΠΑΔΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

22

ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

23

ΤΖΙΤΖΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

24

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩΜΕΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ( ΧΙΟΣ)

25

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

26

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

 

TEI

1

ΑΛΜΠΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

2

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

3

ΑΝΤΣΑΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

4

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

5

ΚΡΗΝΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

6

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

7

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)

8

ΜΕΛΙΣΣΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

9

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΦΑΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

10

ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

 

TEI (ΑΠΟ ΕΠΑ.Λ)

1

ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

2

ΚΥΠΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

3

ΜΩΡΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

 

 

On-line Χρήστες

Έχουμε 59 επισκέπτες συνδεδεμένους