ΑΕΙ

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

2

ΒΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

3

ΒΟΥΖΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

4

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

5

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

6

ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

7

ΚΑΠΝΙΔΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

8

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

9

ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

10

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

11

ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

12

ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

13

ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

14

ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ

ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)

15

ΣΦΟΥΓΚΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

16

ΤΥΡΝΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

 

ΤΕΙ

1

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι (ΚΑΒΑΛΑ)

2

ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)

3

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

4

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

5

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι (ΛΑΡΙΣΑ)

6

ΜΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.(ΧΑΛΚΙΔΑ)

7

ΜΠΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

8

ΜΠΑΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

9

ΜΠΑΤΖΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

10

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

11

ΠΑΤΕΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

12

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.Ι (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)

13

ΣΑΡΜΠΕΖΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑΣ)

14

ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

15

ΤΕΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι (ΚΑΒΑΛΑ)

16

ΤΣΙΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΕΙ (ΕΠΑΛ)

1

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

2

ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

3

ΚΑΡΑΤΣΙΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

4

ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)

5

ΠΕΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)