ΑΕΙ

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ-ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

3

ΒΛΑΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

4

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΞΑΝΘΗ)

5

ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

6

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

7

ΖΑΜΒΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

8

ΖΗΜΙΛΙΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ

9

ΘΩΜΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

10

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

11

ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

12

ΚΟΜΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

13

ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

14

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

15

ΜΑΜΑΤΣΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΕΝ)

16

ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

17

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

18

ΜΠΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

19

ΠΕΓΙΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

20

ΠΕΤΡΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

21

ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

22

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

23

ΤΖΙΤΖΙΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)

24

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

 

ΤΕΙ

1

ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

2

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ)

3

ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)

4

ΚΑΛΑΜΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ &  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

5

ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

6

ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

7

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

8

ΛΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

9

ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

10

ΜΑΝΩΛΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ

ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

11

ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

12

ΜΠΑΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)

13

ΟΡΓΙΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

14

ΠΕΤΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

15

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ)

16

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

 

 

ΤΕΙ (ΕΠΑΛ)

1

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

2

ΜΙΛΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)

3

ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΟΖΑΝΗ)