ΑΕΙ

ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΒΑΖΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΕΛΗΧΟΥΡΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΛΑΚΚΩΒΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΑΝΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ &ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΜΠΑΡΕΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΠΑΝΤΕΙΟΥ

ΜΠΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

ΟΖΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ)

ΣΩΜΑΤΑ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

ΠΑΠΑΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΝΑ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)

ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΤΖΕΛΕΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ &ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

ΧΑΤΖΗΜΑΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

ΤΕΙ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΒΑΣΙΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΖΕΧΕΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ

ΛΑΜΙΑΣ(ΑΜΦΙΣΣΑ)

ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ

ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ&ΠΡΟΝΟΙΑΣ

ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΚΑΤΕΝΙΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ

ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΟΥΜΑΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΛΕΟΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ

ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

ΣΩΤΗΡΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ.ΦΥΣΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 10%

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ , ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ

 

Γ’ ΕΠΑΛ

ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ

ΜΑΓΓΑΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΧΛΙΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ