school and education

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2019

ΑΕΙ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 Αμανατίδου Λαμπρινή Πληροφορικής (Κέρκυρα)
2 Βερβερίδης Αλέξιος Πληροφορικής (Καστοριά)
3 Βερβερίδης Γεώργιος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής (Καβάλα)
4 Βουλγαρόγλου Ασημένια Φυσικής (Καβάλα)
5 Γαϊτανίδου Μαρία Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής (Αλεξανδρούπολη)
6 Γιάννου Αναστασία Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων (Θεσ/νίκη)
7 Γιαννούτσου Αικατερίνη Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων (Κοζάνη)
8 Γογοπούλου Αθανασία Αγροτικής Βιοτεχνολογίας και Οινολογίας (Δράμα)
9 Εμμανουηλίδης Αθανάσιος Πληροφορικής (Κέρκυρα)
10 Ζαρωτιάδου Μελίνα Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομοτηνή)
11 Ζημηλιάγκος Δημήτριος Σχολή Πυροσβεστών (Σ.Π.Α.)
12 Θεοφυλακτίδης Χρήστος Πληροφορικής (Λαμία)
13 Ισαακίδου Αγγέλα Φυσικής (Ιωάννινα)
14 Ιωαννίδης Ευάγγελος Πληροφορικής (Καβάλα)
15 Καρατακίδου Αναστασία Νομικής (Θεσ/νίκη)
16 Κιλινκαρίδου Νίνα Γεωγραφίας (Μυτιλήνη)
17 Κιούρτη Εύα Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής (Βόλος)
18 Κλειτσιώτης Στέργιος Στατιστικής και Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών (Σάμος)
19 Κοντούδης Αθανάσιος Οικονομικής και Διοίκησης Τουρισμού (Χίος)
20 Κορώνης Δημήτριος Σχολή Πλοιάρχων (Α.Ε.Ν.)
21 Μάλαμα Δέσποινα Οικονομικών Επιστημών (Ιωάννινα)
22 Μανωλούδης Φίλιππος Πληροφορικής (Θεσ/νίκη)
23 Μαρουφίδης Χαράλαμπος Ελληνικής Φιλολογίας (Κομοτηνή)
24 Ματσάγκος Χαράλαμπος Μηχανικών Σχεδίασης Προϊόντων και Συστημάτων (Κοζάνη)
25 Μαύρου Φωτεινή Φιλοσοφίας (Πάτρα)
26 Μέμα Κωνσταντίνα Περιβάλλοντος (Λάρισα)
27 Μηλιάτης Πέτρος Αγροτικής Βιοτεχνολογίας και Οινολογίας (Δράμα)
28 Μιχαλούδη Παναγιώτα Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Λήμνος)
29 Μουλάκη Κυριακή Επιστήμης Τροφίμων και Διατροφής (Λήμνος)
30 Μπακτσεβάνης Παναγιώτης Γεωπονίας (Άρτα)
31 Μπίκος Δημήτριος Οικονομικών Επιστημών (Κομοτηνή)
32 Μπογιατζόγλου Δωροθέα Γεωπονίας (Άρτα)
33 Ντρέτσα Μαρίνα Κοινωνιολογίας (Μυτιλήνη)
34 Παπαλούδης Δημήτριος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (Θεσ/νίκη)
35 Παπαπαναγιώτου Ματένια Αγροτικής Βιοτεχνολογίας και Οινολογίας (Δράμα)
36 Σοφιανόπουλος Σωτήριος Πολιτικών Επιστημών (Θεσ/νίκη)
37 Τερζή Γεωργία Πολιτικής Επιστήμης (Κομοτηνή)
38 Τζιτζιρής Σοφιανός Διοίκησης Επιχειρήσεων και Τουρισμού (Ηράκλειο)
39 Τοπαλίδης Χαράλαμπος Οικονομικών Επιστημών (Ρέθυμνο)
40 Τούντα Ορέστης Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκη)
41 Τουρτούνης Παναγιώτης Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας (Καβάλα)
42 Τσιλόγλου Σοφία Επιστημών Διατροφής και Διαιτολογίας (Σητεία)
43 Φιλιτσοπούλου Μαρία Αγροτικής Βιοτεχνολογίας και Οινολογίας (Δράμα)
44 Φιλόσογλου Νικόλαος Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (Κομοτηνή)
45 Χατζηκωνσταντίνου Χαρά Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων (Αργοστόλι)
46 Χατζησάββας Χρήστος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών (Ξάνθη)
47 Χριστοφορίδου Νεκταρία Στατιστικής και Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών (Σάμος)

ΕΠΑ.Λ.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 Μαυρομμάτη Σοφία Φυσικοθεραπείας (Λαμία)
2 Ταχιράι Σίλβιαν Οικονομικών Επιστημών (Θεσ/νίκη)
3 Τσικούλης Κωνσταντίνος Πληροφορικής (Καστοριά)

Επικοινωνία

25920 23 792